O nas

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Rabie Wyżnej świadczy usługi medyczne w zakresie rehabilitacji i pielęgnacji osób dorosłych cierpiących na: choroby reumatyczne, choroby ortopedyczno - urazowe, choroby układu nerwowego i inne stany chorobowe wymagające rehabilitacji ogólnousprawniającej.

Podziel się podatkiem 1%

Podziel się podatkiem 1% Bezpłatny program do rozliczeń można pobrać TUTAJ  Można też skorzystać z opcji PIT online.Wdzięczni Pacjenci i Personel Domu Opiekuńczo - Leczniczego w Rabie Wyżnej.

DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy za dar serca

Powitanie Nowego Roku 2015

Stary rok w ZOL w Rabie Wyżnej żegnaliśmy dziękując Bogu za wszystkie łaski podczas popołudniowego nabożeństwa i Mszy Świętej. A po wieczornej kolacji przy dźwiękach akordeonu i gitar śpiewaliśmy i bawiliśmy się sylwestrowo,...