Galeria
Koncert adwentowy "Powodzianie dziękują"
Adwentowy koncert zorganizowany 7 grudnia przez krakowską Caritas był podziękowaniem dla wszystkich, którzy pomagali ofiarom tegorocznej powodzi. Fot. Agnieszka Boczar-Wójcik
Wolontariusze przy pracy
Galeria przedstawia wolontariuszy Centrum Wolontariatu Caritas w Krakowie podczas pracy nad drobnostkami na tegoroczną Wigilię dla bezdomnych.
Gala Wolontariatu - Kraków 2010
Zdjęcia pokazujące członków Centrum Wolontariatu Caritas Archidieczji Krakowskiej w czasie gali wolontariatu miasta Krakowa 2010. Za czałokształt podejmowanych działań Centrum otrzymało wyróżnienie w postaci statuetki SERCE NA DŁONI.
Program Skrzydła - przekazanie kolejnego komputera
Zdjęcia z przekazania kolejnego komputera w ramach programu SKRZYDŁA. W siedzibie Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Krakowie ks. dyrektor Bogdan Kordula przekazał kolejnemu dziecku komputer ufundowany przez ofiarodawców.
Kard. Dziwisz w siedzibie Caritas
11 października ks. kard. Stanisław Dziwisz odwiedził siedzibę Caritas Archidiecezji Krakowskiej i poświęcił nowo powstałe oratorium. Była to zarazem pierwsza wizyta Metropolity Krakowskiego w placówkach Caritas mieszczących się od prawie półtora roku przy ul. Ossowskiego 5 w Krakowie.
Doroczna pielgrzymka Caritas Kraków do Kalwarii Zebrzydowskiej 2010
2 października 2010, w sobotę poprzedzającą Tydzień Miłosierdzia odbyła się doroczna pielgrzymka pracowników, wolontariuszy i sympatyków Caritas Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.
Wakacje 2010 - Odrowąż Podhalański Turnus III
Integracyjny Dzień Dziecka 2010
Zdjęcia pokazują radość dzieci zdrowych i chorych podczas zorganizaowanego w dniu 28 maja 2010 w Parku Jordana w Krakowie Integracyjnego Dnia Dziecka w ramach tygodnia osób niepełnosprawnych. Impreza została połaczona z akckją Fala pomocy dla Powodzian. Dobra pogoda, ciekawy i urozmaicony program, paczki dla każdego dziecka przygotowane przez Biedronkę oraz pasjonująca loteria fantowa spowodowały, że twarze naszych milusińskich były w tym dniu promienne.
Koncert Jubileuszowy zespołu TGD
Z okazji obchodów 20-lecia reaktywacji Caritas Archidiecezji Krakowskiej w dniu 30.01.2010r. w kościele św. Katarzyny w Krakowie odbył się koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia.
Obchody 20-lecia reaktywacji Caritas Archdiecezji Krakowskiej
Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach

...
4
5
6
7
8
9

skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę