Galeria
2013 styczeń - odnowienie Centrum Wolontariatu
Galeria zawiera wnętrza Centrum Wolontariatu odnowione własnoręcznie przez samych wolontariuszy Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
2013 Styczeń - Opłatek wolontariuszy Centrum
Galeria zawiera zdjęcia z opłatka zorganizowanego dla wolontariuszy Centrum Caritas
Akcja Choinka pod oknem papieskim 2012
Galeria zawiera zdjęcia z akcji choinka pod oknem papieskim, w której Caritas i wolontariusze wspierali osoby potrzebujące.
Spotkanie ze św. Mikołajem Caritas - Solne Miasto - Wieliczka
Galeria zawiera zdjęcia z organizowanego przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej spotkania ze św. Mikołajem w Solnym Mieście w Wieliczce.
II Małopolskie Święto Młodego Wolontariatu
Białe Morza przy Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II kojarzą się przede wszystkim z jego relikwiami oraz wielką osobowością Papieża Polaka. Jednak od dwóch lat w środowisku wolontariuszy oraz wielu Krakowian Białe Morza kojarzą się z Grą Miejską, koncertami, zabawą i świetną atmosferą. W tym roku mieliśmy zaszczyt gościć takie osobowości jak O. Leon Knabit, Dariusz Malejonek i część zespołu Maleo Reggae Rockers oraz zespół Pancakes. Razem z uczestnikami i gwiazdami wieczoru przeżyliśmy po raz kolejny coś wyjątkowego.
Boże Ciało 2012
Galeria zawiera zdjęcia z głównej procesji BOŻEGO CIAŁA Miasta Krakowa 2012.
Święto Rodziny Krakowskiej 2012
W niedzielę 27 maja Caritas wraz z Urzędem Miasta Krakowa organizowały Święto Rodziny na Bulwarze Czerwieńskim nad Wisłą w Krakowie. Na rodziny czekało wiele atrakcji.
Spotkanie opłatkowe z Ks. kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie opłatkowe z Ks. kardynałem Stanisławem Dziwiszem. Na początku odbyła się msza, gdzie wolontariusze pomagali w jej przygotowaniu, a następnie spotkanie, gdzie każdy mógł sobie złożyć życzenia.
Wigilia wolontariuszy Centrum Wolontariatu
Jak co roku odbyła się Wigilia wolontariuszy Centrum Wolontariatu. Każdy przygotował coś pysznego, ale nie zabrakło również oprawy muzycznej, kilku zdań ze strony lidera sekcji " Słowo ", oraz innych detali, które uświetniły tą uroczystość. Więcej zdjęć : https://picasaweb.google.com/116685426165819701396/28Grudnia2011?authkey=Gv1sRgCPiNnePBwJ_WHA
Wigilia dla bezdomnych - Kraków 2011
Zdjęcia z wigilii dla bezdomnych, która odbyła sie 24 grudnia 2011 w kruzgankach klasztoru oo. Franciszkanów w Krakowie. Głównym organizatorem wigilii od lat jest Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę