Galeria
Rekolekcje wolontariuszy 7 - 9.09.2018 Zakrzów
Członkowie Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych przyjechali na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie. Miniony weekend był czasem wspólnej modlitwy i dzielenia się doświadczeniami. Gorąco dziękujemy za udział!
Wielicki Dzień Dziecka z Caritas
Dzieci wraz z rodzinami uczestniczyły w wielu przygotowanych atrakcjach, takich jak przejażdżki kucykami, wędkowanie, tworzenie balonowych zwierzaków i kwiatów czy konkursie w rysowaniu. Kilkudziesięciu wolontariuszy Caritas w czerwonych koszulkach zachęcało do zabawy i obdarzało dzieci kolorowymi kropkami w zamian za uczestnictwo w zabawach.
Ewa gotuje z Caritas
Zdjęcia z warsztatów kulinarnych dla beneficjentów Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, prowadzonych przez p. Ewę Wachowicz.
Dzień Chorych w Krzeszowicach
27 stycznia Parafialny Zespół Charytatywny z parafii św. Marcina w Krzeszowicach zorganizował Dzień Chorych. Były jasełka wystawione przez Dzieci Maryi z parafii, kolędy i słodki poczęstunek.
Kolędowanie dla Agatki
W niedzielę 21 stycznia w szkole w Balicach odbył się kiermasz, jasełka i kolędowanie z zespołem "niemaGOtu". Wszystko w celu zbiórki środków na operację Agatki Adamus. Wydarzenie przygotował Zespół Szkolno - Przedszkolny w Balicach wraz z Parafialnym Zespołem Caritas. Nie zbrakło też wolontariuszy z naszego Centrum Wolontariatu oraz Sióstr Szarytek i Księży Misjonarzy.
Opłatek kuria 2018
XIV Oglnopolska Pielgrzymka Caritas 29.04.2017
Papież Franciszek poświęcił dom i magazyn na Campus Misericordiae 31.07.2016
Papież Franciszek poświęcił dom i magazyn na Campus Misericordiae 31.07.2016.
Spotkanie wolontariuszy Caritas z kard. Tagle, 27.07.2016
Spotkanie wolontariuszy Caritas z całego świata z przewodniczącym Caritas Internationalis, kard. Tagle podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 27.07.2016 r.
Święto Rodziny Krakowskiej 22.05.2016
Wymarzona pogoda, bulwary nad Wisłą i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych - tak w skrócie można opisać Piąte Święto Rodziny Krakowskiej, które odbyło się 22 maja 2016 r. Z roku na rok w pikniku uczestniczy coraz więcej partnerów, oferujących na swoich stoiskach atrakcje młodym i starszym. Nic dziwnego, że przez cały czas trwania imprezy brały w niej udział prawdziwe tłumy.

1
2
3
4
5
6
...

skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę