Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
W piątek 18 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego, tradycyjnie odbędzie się pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych oraz tych, którzy im pomagają do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie–Mogile. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, prosimy o rozważenie, czy brać udział osobiście  pielgrzymce, czy łączyć się za pośrednictwem transmisji w Internecie. Msza św. o godz. 11.30 transmitowana będzie na stronie https://pallotti.fm/.

Mszy św. przewodniczyć będzie Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej ks. dr Dariusz Raś. Przed Mszą św. Droga Krzyżowa na Placu św. Jana Pawła II o godz. 11.00 i możliwość spowiedzi św. Następnie Ojcowie Cystersi zapraszają na tradycyjny poczęstunek.

Biuletyn wrzesień 2020 numer (9/2020), 3.09.2020
Czytaj również