1% podatku dla chorych i starszych
W styczniu rusza akcja rozliczeń z Urzędem Skarbowym za 2018 r., a równocześnie z nią możliwość przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jak co roku, na stronie www.krakowcaritas.pl będzie można pobrać program do rozliczeń. Tak jak w ubiegłych latach, przekazany nam 1% podatku przeznaczony zostanie na pomoc osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym. Bardzo prosimy, by osoby związane z Kościołem poczuły się odpowiedzialne za tę akcję.

Przekazanie 1% podatku na dzieła Caritas nie wymaga kosztów ani wysiłku, a pomoże tym, którym naprawdę jest ciężko. Bardzo prosimy parafie o włączenie się w akcję promocji 1% dla Caritas. W razie możliwości umieszczenia np. na ogrodzeniu kościoła banera promującego 1% dla Caritas prosimy o kontakt z działem promocji Caritas (tel. 12 637 07 12, e-mail promocja.krakow@caritas.pl).
Biuletyn styczeń 2019 numer (1/2019), 31.12.2018
Czytaj również