chleb
Kraków: Koncert Adwentowy z Caritas.
1% podatku dla chorych i starszych
Pobierz program do rozliczeń z Urzędem Skarbowym i przekaż 1% podatku na pomoc dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.
W niedzielę zaczyna się Tydzień Miłosierdzia
Niedziela Miłosierdzia Bożego to patronalne święto Caritas. Rozpoczyna ona także 76. Tydzień Miłosierdzia. Jego hasłem są słowa kard. S. Wyszyńskiego "Miłosierdziem budujemy Kościół Boży".
Wielkanoc 2020
Na zbliżający się czas wielkanocnego świętowania przyjmijmy życzenia radości i niezawodnej nadziei.
Pomóż seniorom!
Pomóż nam sfinansować paczki żywnościowe dla seniorów i osób niepełnosprawnych z terenu archidiecezji krakowskiej.
Zebraliśmy pieniądze na zakup respiratora!
Szpital im. Żeromskiego w Nowej Hucie, który jako pierwszy w Krakowie zmierzył się z epidemią COVID - 19, otrzyma 100 tysięcy złotych na zakup respiratora. Dzięki Waszym wpłatom osiągnęliśmy zamierzony cel!
Biedronka pomaga najuboższym seniorom
250 starszych osób w bardzo trudnej sytuacji finansowej z naszej diecezji otrzyma pomoc w ramach programu "Na codzienne zakupy", finansowanego przez Fundację Biedronki.
Caritas pomaga bez przerwy
Nie możemy przestać pomagać osobom najuboższym, których sytuacja teraz dodatkowo się skomplikowała. "Słuchamy Pana Boga. Dopóki jesteśmy zdrowi i damy radę, będziemy pracować" - mówi s. Leokadia
Placówki dziennego pobytu nieczynne do odwołania
Wojewoda małopolski przedłużył do odwołania swoje polecenie zawieszenia działalności placówek wsparcia dziennego, klubów seniora, środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej.
Respirator dla Krakowa
W związku ze skierowaną do Caritas prośbą rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na dodatkowy respirator dla Krakowa. Zdajemy sobie sprawę, że ta akcja może być na wagę życia.
Wznawiamy wydawanie żywności
Od poniedziałku 23 marca Punkt Socjalny Caritas w Brzegach 255, 32-002 Węgrzce Wielkie wznawia wydawanie żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (FEAD) indywidualnym odbiorcom.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę