Kraków: Koncert Adwentowy z Caritas.
Opiekunowie SKC spotkali się w Krakowie
23 października w Krakowie odbyło się spotkanie opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
20-lecie Stacji Opieki Caritas w Zakopanem
7 października 2018 r. w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Zakopanem pod przewodnictwem ks. Infułata Stanisława Olszówki odprawiono Mszę Świętą dziękczynną z okazji 20. rocznicy istnienia Stacji Opieki Caritas Archidiecezji...
Sprzęt medyczny można wypożyczyć w Wadowicach
Rozpoczęła działalność filia Wypożyczalni Sprzętu Medycznego w Wadowicach. To duże ułatwienie dla osób z tego regionu, chcących skorzystać z wypożyczalni.
Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Zapraszamy na Konferencję dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się we wtorek 23.10.2018 r. o godz.14.30 w Krakowie.
Nie marnuj żywności!
Kraków był jednym z czterech miast, w których w ramach obchodów pierwszej Niedzieli Świętego Franciszka odbyła się konferencja pt. "Przebudzenie ekologiczne. Krok pierwszy - nie marnuję żywności".
Młodzi liderzy się kształcą
6 października w Krakowie odbyło się kolejne szkolenie liderów wolontariatu z organizacji należących do Małopolskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, zorganizowane przez Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Bezpłatne badania od Caritas
W trosce o zdrowie mieszkańców Krakowa Caritas dołączyła do akcji bezpłatnych badań profilaktycznych. 29 września na Placu św. Marii Magdaleny w Krakowie w namiocie Caritas można było zrobić bezpłatne badanie spirometryczne.
Wspólnie o patriotyzmie
27 września 2018 r. w Ośrodku Wsparcia - Klubie Samopomocy w Wieliczce odbyło się międzypokoleniowe spotkanie pt. "Patriotyzm wczoraj i dziś".
20-lecie działalności Świetlicy św. Kingi
22 września odbył się jubileusz 20-lecia działalności Świetlicy św. Kingi, prowadzonej przez Caritas przy Parafii św. Klemensa w Wieliczce.
Chorzy pielgrzymowali do Jezusa Ukrzyżowanego
W piątek 21 września b.r., na zakończenie oktawy Podwyższenia Krzyża Świętego odbyła się tradycyjna Diecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium w Krakowie–Mogile.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę