chleb
Kraków: Koncert Adwentowy z Caritas.
Caritas zaprasza na grudniowe warsztaty
Zapraszamy osoby biorące udział w Programie Pomocy Żywnościowej na bezpłatne warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i przeciwdziałania marnowaniu żywności.
Podziel się z ubogimi - napełnij Tytkę charytatywną
Propozycją Caritas, która łączy klimat minionego Światowego Dnia Ubogich i zbliżającego się czasu na grudniowe prezenty jest "Tytka charytatywna", czyli "Torba pełna dobra".
Dziękujemy za Światowy Dzień Ubogich
Gorąco dziękujemy wszystkim wolontariuszom i pracownikom Caritas, którzy włączyli się w obchody 2. Światowego Dnia Ubogich, zarówno centralnych, na Małym Rynku w Krakowie, jak i w parafiach.
Warsztaty POPŻ w listopadzie
W trakcie realizowania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na organizowane w ramach działań towarzyszących warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i zapobiegające...
Seniorzy blisko kultury
Od maja do października 2018 r. Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizowała projekt pn. "Senior blisko kultury" przy wsparciu finansowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Mobilna Ambasada Niepodległej w Wieliczce
W poniedziałek 5 listopada Świetlicę św. Kingi w Wieliczce odwiedzili goście z Mobilnej Ambasady Niepodległej, działającej przy Caritas Polska.
Seniorzy z Wieliczki aktywni
28 października 2018 roku uczestnicy Ośrodka Wsparcia - Klubu Samopomocy w Wieliczce odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu oraz Lipnicę Murowaną.
Opiekunowie SKC spotkali się w Krakowie
23 października w Krakowie odbyło się spotkanie opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
20-lecie Stacji Opieki Caritas w Zakopanem
7 października 2018 r. w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Zakopanem pod przewodnictwem ks. Infułata Stanisława Olszówki odprawiono Mszę Świętą dziękczynną z okazji 20. rocznicy istnienia Stacji Opieki Caritas Archidiecezji...
Sprzęt medyczny można wypożyczyć w Wadowicach
Rozpoczęła działalność filia Wypożyczalni Sprzętu Medycznego w Wadowicach. To duże ułatwienie dla osób z tego regionu, chcących skorzystać z wypożyczalni.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę