Kraków: 800 miejsc w noclegowniach i przytuliskach dla bezdomnych
Dziś i jutro XV Ogólnopolska Zbiórka Żywności
Prawie tysiąc młodych i starszych wolontariuszy weźmie udział w rozpoczynającej się dziś o godz. 16.00 XV Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, przeprowadzanej w ponad stu sklepach archidiecezji krakowskiej.
Nowa kaplica w Domu św. Brata Alberta
Kaplicę pw. bł. Hanny Chrzanowskiej w Domu Wczasowo - Rehabilitacyjnym w Zembrzycach poświęcił 4 grudnia metropolita krakowski ks. Abp Marek Jędraszewski.
Świeca Caritas tworzy polską Wigilię od 25 lat
To nie tylko płomień na stole wigilijnym, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Do parafii archidiecezji krakowskiej trafiło już ok. 180 000 wigilijnych świec.
Caritas zaprasza na grudniowe warsztaty
Zapraszamy osoby biorące udział w Programie Pomocy Żywnościowej na bezpłatne warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i przeciwdziałania marnowaniu żywności.
Podziel się z ubogimi - napełnij Tytkę charytatywną
Propozycją Caritas, która łączy klimat minionego Światowego Dnia Ubogich i zbliżającego się czasu na grudniowe prezenty jest "Tytka charytatywna", czyli "Torba pełna dobra".
Dziękujemy za Światowy Dzień Ubogich
Gorąco dziękujemy wszystkim wolontariuszom i pracownikom Caritas, którzy włączyli się w obchody 2. Światowego Dnia Ubogich, zarówno centralnych, na Małym Rynku w Krakowie, jak i w parafiach.
Warsztaty POPŻ w listopadzie
W trakcie realizowania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na organizowane w ramach działań towarzyszących warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i zapobiegające...
Seniorzy blisko kultury
Od maja do października 2018 r. Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizowała projekt pn. "Senior blisko kultury" przy wsparciu finansowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Mobilna Ambasada Niepodległej w Wieliczce
W poniedziałek 5 listopada Świetlicę św. Kingi w Wieliczce odwiedzili goście z Mobilnej Ambasady Niepodległej, działającej przy Caritas Polska.
Seniorzy z Wieliczki aktywni
28 października 2018 roku uczestnicy Ośrodka Wsparcia - Klubu Samopomocy w Wieliczce odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu oraz Lipnicę Murowaną.

1
2
3
4
5
6
7
8
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę