Kraków: 800 miejsc w noclegowniach i przytuliskach dla bezdomnych
Zapraszamy na lipcowe warsztaty POPŻ
Zapraszamy na lipcowe warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Warsztaty realizujemy na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Pomóżmy powodzianom!
W niedzielę 5 lipca w kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień, które nawiedziły m.in. Małopolskę.
Pudełka szczęścia na Dzień Dziecka
Nie dało się zorganizować dużej zabawy, ale Pudełka Szczęścia przyniosły dzieciom wiele radości!
W środę wspominamy patrona Caritas
17 czerwca przypada wspomnienie św. Brata Alberta, patrona Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Biuro Caritas i Punkt Socjalny będą nieczynne.
Zapraszamy na czerwcowe warsztaty
Zapraszamy na kolejne warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Warsztaty realizujemy na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Dyrektor Caritas przewodniczył Mszy św. w Łagiewnikach
"Żądam od ciebie uczynków miłosierdzia" - słowa Jezusa do s. Faustyny przypomniał dziś w homilii w Łagiewnikach dyrektor krakowskiej Caritas ks. Andrzej Kamiński.
Warsztaty POPŻ wracają
Powoli i ostrożnie rozpoczynamy realizację warsztatów związanych z realizacją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Po ogłoszeniu stanu epidemii realizowanie działań towarzyszących zostało zawieszone.
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek
Nasze Stacje Opieki, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze, Dom Wczasowo-Rehabilitacyjny, Domy Pomocy Społecznej bez fachowej opieki pielęgniarek nie mogłyby istnieć. Dziękujemy!
Pomoc dla seniora
Kilkunastu wolontariuszy, kilka godzin pracy i kilkaset paczek z żywnością i środkami czystości spakowane! Dziękujemy w imieniu seniorów, do których teraz dociera spakowana pomoc.
Pomoc dla Szpitala im. J. Dietla
Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla przy ul. Skarbowej 4 w Krakowie to kolejna placówka medyczna, którą objęliśmy wsparciem. Dzięki hojności darczyńców dofinansowaliśmy zakup respiratora, przekazując zebrane na ten cel 40 000...

1
2
3
4
5
6
7
8
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę