Kraków: 800 miejsc w noclegowniach i przytuliskach dla bezdomnych
Diecezjalna pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych
W piątek 21 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego, Ojcowie Cystersi i Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają chorych i niepełnosprawnych na pielgrzymkę.
Zakończyła się Akcja Wakacyjna 2018
Dzieci szczęśliwie powróciły pod opiekę rodziców. Pozostały wspomnienia, nowe znajomości i wspaniała opalenizna.
Pomoc żywnościowa ruszy we wrześniu
Podprogram 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa rozpocznie się we wrześniu. Prosimy o zaopatrzenie się w nowe skierowanie do Podprogramu 2018 w Ośrodku Pomocy Społecznej.
Zapraszamy na rekolekcje dla wolontariuszy!
Dyrektor Caritas zaprasza członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo-Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie.
Wakacyjne świętowanie niepodległości
W ramach programu Caritas Polska "100 projektów na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski" Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizuje projekt "Ojczyzna to mój dom".
Uwaga, zmiana godziny wyjazdu Żelistrzewo II
Uwaga, Rodzice! Zmiana godziny wyjazdu II turnusu do Żelistrzewa. Zbiórka 10 sierpnia 2018 o godz. 19:30
Skrzydła pomogły dzieciom
Dzięki wpłatom z całej Polski na "Skarbonkę Skrzydeł" Caritas diecezjalne otrzymały z Caritas Polska dodatkowe fundusze na pomoc dla dzieci.
Wielicki Dzień Dziecka z Caritas
Dmuchane zamki, malowanie buzi, bańki mydlane i wata cukrowa - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla dzieci z okazji Wielickiego Dnia Dziecka, który odbył się 27 maja br. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne...
Żółty Talerz zaspokaja dziecięce apetyty
To już piąty miesiąc realizacji II edycji Programu Kulczyk Foundation pn. "Żółty Talerz", dzięki któremu dzieci z naszych placówek nie muszą już poskramiać swoich apetytów.
Wydawanie żywności zakończone
Wraz z końcem maja Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Brzegach kończy wydawanie żywności z Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

1
2
3
4
5
6
7
8
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę