chleb
Kraków: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2002
300 000 zł na pomoc dla Bejrutu
Caritas Archidiecezji Krakowskiej przekazała 300 000 zł na pomoc dla ofiar tragicznego wybuchu w Bejrucie. To wynik przeprowadzonej przed kościołami zbiórki, która odbyła się w niedzielę 16 sierpnia.
Tornister pełen uśmiechów
Po raz kolejny krakowska Caritas uczestniczy w ogólnopolskiej akcji "Tornister pełen uśmiechów", mającej na celu wyposażenie w przybory szkolne dzieci z ubogich rodzin - tym razem na Ukrainie.
Seniorzy utworzą "Album Dobrych Wspomnień"
Krakowska Caritas organizuje konkurs wspomnień o Janie Pawle II, skierowany do seniorów z terenu Archidiecezji Krakowskiej.
14 sierpnia biuro Caritas i Punkt Socjalny nieczynne
Uwaga! w piątek 14 sierpnia biuro Caritas Archidiecezji Krakowskiej oraz Punkt Socjalny Caritas w Brzegach będą nieczynne.
16 sierpnia Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu
W niedzielę 16 sierpnia będziemy się modlić za ofiary katastrofy w Bejrucie, a przed kościołami odbędą się zbiórki na pomoc dla poszkodowanych.
Sierpniowe warsztaty POPŻ
W sierpniu odbędą się kolejne warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Realizujemy je na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Dzieci potrzebują "Skrzydeł"
W ubiegłym roku szkolnym 61 dzieci z archidiecezji krakowskiej w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej i losowej otrzymywało pomoc w ramach programu "Skrzydła".
Pomoc dla powodzian
W ostatnich dniach nasza diecezja została po raz kolejny doświadczona lokalnymi powodziami i podtopieniami. Jak w poprzednich latach Caritas Archidiecezji Krakowskiej przychodzi z konkretną pomocą poszkodowanym.
Zapraszamy na lipcowe warsztaty POPŻ
Zapraszamy na lipcowe warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Warsztaty realizujemy na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Pomóżmy powodzianom!
W niedzielę 5 lipca w kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień, które nawiedziły m.in. Małopolskę.

1
2
3
4
5
6
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę