chleb
Aktualności
Patronalne święto Caritas Archidiecezji Krakowskiej
17 czerwca, we wspomnienie św. Brata Alberta, spotkamy się na Mszy św. w sanktuarium św. Brata Alberta "Ecce Homo". Biuro Caritas oraz placówki (oprócz całodobowych) są nieczynne.
Kolonie 2021
Ruszają zapisy na kolonie organizowane w ramach Wakacyjnej Akcji Caritas 2021.
Warsztaty POPŻ w czerwcu
Zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i niemarnowania żywności dla beneficjentów Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, które odbędą się w czerwcu.
Szukamy pracowników do Stacji Opieki
Caritas poszukuje pracowników do Stacji Opieki w Krakowie na stanowisko pielęgniarz/pielęgniarka i rehabilitant/rehabilitantka.
Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych
5 maja przypada Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Zapraszamy na majowe warsztaty
W maju organizujemy kolejne warsztaty kulinarne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i niemarnowania żywności dla beneficjentów Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
77. Tydzień Miłosierdzia
11 kwietnia 2021 r., w Święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem "Jesteśmy wezwani do miłosierdzia".
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Trudno byłoby przeżywać Wielki Piątek bez nadziei na wielkanocne zmartwychwstanie. Tej nadziei życzymy, niech trwa i pomaga przetrwać każdą trudność.
Warsztaty POPŻ w kwietniu
W kwietniu odbędą się kolejne warsztaty dla beneficjentów Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
15 lat pierwszego w Polsce Okna Życia
Jutro minie 15 lat od dnia, kiedy otworzyliśmy w Krakowie pierwsze w Polsce Okno Życia. Pomysł był wynikiem wyjazdów studyjnych do Niemiec dyrektorów Caritas Archidiecezji Krakowskiej ks. Jana Kabzińskiego i ks. Bogdana...

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
Wielkanocna Akcja Caritas
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę