Spotkaliśmy się na rekolekcjach
Jesteście przykładem miłości w działaniu - powiedział dyrektor Caritas ks. Tomasz Stec do wolontariuszy biorących udział w rekolekcjach Parafialnych Zespołów Charytatywnych i Parafialnych Zespołów Caritas w Zakrzowie.
Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
Tradycyjnie w piątek 17 września b.r. odbędzie się diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.
Informacja z otwarcia ofert
Caritas Archidiecezji Krakowskiej informuje, iż na platformie zamówień publicznych https://krakowcaritas-pzp.ezamowienia.com/ opublikowano informację z otwarcia ofert.
Caritas Animuje Czas dla Stworzenia
Ekologiczny projekt Caritas Polska animuje w tym roku Czas dla Stworzenia - międzynarodowe święto ekumeniczne, które łączy setki tysięcy chrześcijan w modlitwie i działaniach na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Przetarg na zakup autobusu
Na platformie zamówień publicznych opublikowano informacje dotyczące postępowania pn. Zakup autobusu (min. 23 + 1) do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej.
Na ratunek Afgańczykom
Decyzją Metropolity Krakowskiego 5 września br. w parafiach Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz uchodźców z Afganistanu.
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie.
Wakacje z krakowską Caritas
Podsumowujemy tegoroczną akcję wakacyjną. Wszyscy uczestnicy bezpiecznie wrócili do domów, przywożąc bagaż dobrych wspomnień.
Pomoc dla powodzian
W środę 21 lipca dyrektor Caritas Archidiecezji Krakowskiej przekaże zapomogi najbardziej poszkodowanym mieszkańcom Głogoczowa i Krzyszkowic.
Dziękujemy za "Skrzydła"
Podziękowania, obrazki i świadectwa z czerwonym paskiem - dzieci pracowały przez cały rok na swoje wspaniałe wyniki. Dla niektórych rok szkolny był łatwiejszy dzięki pomocy ludzi o wielkim sercu.

...

Wielkanocna Akcja Caritas