Aktualności
Spotkaliśmy się w Łagiewnikach
W sobotę 14 kwietnia 2018 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas.
Pielgrzymka Caritas już jutro!
W sobotę 14 kwietnia, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, pracownicy i wolontariusze Caritas z całej Polski spotkają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
Miłość wyraża się przede wszystkim czynem
O tym, że zawsze w społeczeństwie będą ludzie potrzebujący, choć ich potrzeby z czasem mogą ulec zmianie mówił abp Marek Jędraszewski do wiernych zaangażowanych w Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 15 - 17 września.
Zapraszamy na spotkanie opłatkowe
Serdecznie zapraszamy pracowników Caritas oraz wolontariuszy pracujących w parafiach i w placówkach Caritas na spotkanie opłatkowe z Kard. Stanisławem Dziwiszem w piątek 20 stycznia 2017 roku na godz. 17.00.
Zapraszamy na rekolekcje wolontariuszy
W dniach 16 - 18 września 2016 tradycyjnie odbędą się rekolekcje dla wolontariuszy Caritas, Parafialnych Zespołów Charytatywnych i Parafialnych Zespołów Caritas w ośrodku Caritas w Zakrzowie.
Wolontariusze Caritas z całego świata spotkali się w Krakowie
W ramach Festiwalu Młodych podczas odbywających się w Krakowie Światowych Dni Młodzieży odbyło się niezwykłe spotkanie wolontariuszy Caritas z całego świata z kard. Luisem Antonio Tagle, przewodniczącym Caritas Internationalis.
Patronalne święto Caritas Archidiecezji Krakowskiej
17 czerwca przypada wspomnienie św. Brata Alberta, patrona Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Caritas tradycyjnie zaprasza pracowników i wolontariuszy do sanktuarium św. Brata Alberta "Ecce Homo" w Krakowie przy ul....
Caritas u apostołów miłosierdzia
Ponad 2500 osób wzięło udział w dorocznej pielgrzymce Caritas na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia. W tym roku rozpoczęliśmy pielgrzymkę w Sanktuarium św. Jana Pawła II, a zakończyliśmy w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. XIII...
Konferencja dla opiekunów i asystentów SKC
22 października 2015 (czwartek) w godz. 14.00 - 18.00 w sali przy parafii św. Mikołaja w Krakowie przy ul. Kopernika 9 odbędzie się konferencja organizacyjno-szkoleniowa dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas...

1
2
3
4
5

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę