Aktualności
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 6 - 8.09.2019 r.
Opiekunowie SKC spotkali się w Krakowie
23 października w Krakowie odbyło się spotkanie opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Zapraszamy na Konferencję dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się we wtorek 23.10.2018 r. o godz.14.30 w Krakowie.
Młodzi liderzy się kształcą
6 października w Krakowie odbyło się kolejne szkolenie liderów wolontariatu z organizacji należących do Małopolskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, zorganizowane przez Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Spotkaliśmy się w Łagiewnikach
W sobotę 14 kwietnia 2018 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas.
Pielgrzymka Caritas już jutro!
W sobotę 14 kwietnia, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, pracownicy i wolontariusze Caritas z całej Polski spotkają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
Miłość wyraża się przede wszystkim czynem
O tym, że zawsze w społeczeństwie będą ludzie potrzebujący, choć ich potrzeby z czasem mogą ulec zmianie mówił abp Marek Jędraszewski do wiernych zaangażowanych w Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 15 - 17 września.
Zapraszamy na spotkanie opłatkowe
Serdecznie zapraszamy pracowników Caritas oraz wolontariuszy pracujących w parafiach i w placówkach Caritas na spotkanie opłatkowe z Kard. Stanisławem Dziwiszem w piątek 20 stycznia 2017 roku na godz. 17.00.
Zapraszamy na rekolekcje wolontariuszy
W dniach 16 - 18 września 2016 tradycyjnie odbędą się rekolekcje dla wolontariuszy Caritas, Parafialnych Zespołów Charytatywnych i Parafialnych Zespołów Caritas w ośrodku Caritas w Zakrzowie.

1
2
3
4
5

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
Wielkanocna Akcja Caritas
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę