Aktualności
Caritas Archidiecezji Krakowskiej poszukuje fundraisera
Caritas Archidiecezji Krakowskiej poszukuje specjalisty ds. fundraisingu.
Światowy Dzień Chorego w Łagiewnikach
We wtorek 11 lutego w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbyły się diecezjalne obchody XXVIII Światowego Dnia Chorego. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz.
Zapraszamy na XXVIII Światowy Dzień Chorego
Gorąco zapraszamy na diecezjalne obchody XXVIII Światowego Dnia Chorego, które odbędą się we wtorek 11 lutego 2020 r. w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach.
Zapraszamy na lutowe warsztaty POPŻ
W lutym odbędą się kolejne warsztaty dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020. Mają one na celu wzmacnianie samodzielności i kompetencji odbiorców pomocy żywnościowej w zakresie prowadzenia...
Świętowaliśmy 30-lecie
Caritas jest zawsze czymś więcej, niż zwyczajną działalnością. Jak nauczał nas Paweł Apostoł: "Gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże..."...
Koordynatorka Caritas Betania nominowana do Osobowości Roku
Dorota Gabryś, koordynatorka Parafialnego Zespołu Caritas "Betania" w Myślenicach została nominowana do plebiscytu "Osobowość Roku 2019" organizowanego przez Gazetę Krakowską.
Styczniowe warsztaty z Programu Pomocy Żywnościowej
Zapraszamy na styczniowe warsztaty dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, finansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Świętujcie z nami 30-lecie Caritas Archidiecezji Krakowskiej
Serdecznie zapraszamy na obchody uroczystości 30-lecia reaktywacji Caritas Archidiecezji Krakowskiej, które odbędą się w sobotę 18 stycznia 2020 r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach.
Bezdomni, ubodzy i samotni spotkali się na wigilii
Cudowne wydarzenie, które sprawiło, że świat stał się inny, lepszy - mówił abp Marek Jędraszewski podczas tradycyjnej wigilii dla osób bezdomnych, ubogich i samotnych przygotowywanej przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa podprogram 2019
Rozpoczęło się wydawanie żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, podprogram 2019.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę