chleb
Aktualności
Placówki dziennego pobytu nieczynne do odwołania
Wojewoda małopolski przedłużył do odwołania swoje polecenie zawieszenia działalności placówek wsparcia dziennego, klubów seniora, środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej.
Respirator dla Krakowa
W związku ze skierowaną do Caritas prośbą rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na dodatkowy respirator dla Krakowa. Zdajemy sobie sprawę, że ta akcja może być na wagę życia.
Wznawiamy wydawanie żywności
Od poniedziałku 23 marca Punkt Socjalny Caritas w Brzegach 255, 32-002 Węgrzce Wielkie wznawia wydawanie żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (FEAD) indywidualnym odbiorcom.
Pomoc dla seniora
W ramach rozszerzenia pomocy seniorom, osobom niepełnosprawnym i bezdomnym krakowska Caritas planuje dotrzeć do ponad tysiąca podopiecznych z paczkami z żywnością i środkami czystości.
Kromka chleba dla sąsiada
Nasi wolontariusze w parafiach to głównie seniorzy, obowiązują ich więc te same zalecenia, co pozostałych ludzi starszych. Ale każdy senior ma też sąsiadów.
Biuro Caritas nieczynne
W dniach 16 - 20 marca biuro Caritas Archidiecezji Krakowskiej będzie nieczynne. Kuchnia św. Brata Alberta w Krakowie wydaje ubogim i bezdomnym posiłki tylko na wynos.
Punkt Socjalny zamknięty dla indywidualnych odbiorców
UWAGA! Punkt Socjalny Caritas w Brzegach 255 w dniach 16 - 20 marca nie będzie wydawał żywności indywidualnym odbiorcom.
Zawieszenie działalności placówek dziennego pobytu
Na polecenie wojewody małopolskiego od 12 do 25 marca 2020 r. zawieszają działalność placówki wsparcia dziennego, kluby seniora, środowiskowe domy samopomocy i warsztaty terapii zajęciowej. Prosimy uczestników zajęć o...
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI PRZEŁOŻONA
Ogólnopolska Zbiórka Żywności "Tak. Pomagam!", która miała się odbyć w dniach 20 i 21 marca 2020 roku, nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.
Wielkopostne skarbonki pomogą seniorom
130 parafii archidiecezji krakowskiej zaangażowało się w akcję Caritas "Jałmużna Wielkopostna", przeprowadzaną pod hasłem "Dar juniora dla seniora". Do zainteresowanych parafii krakowska Caritas wysłała...

1
2
3
4
5
6
7
8
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę