Aktualności
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek
Nasze Stacje Opieki, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze, Dom Wczasowo-Rehabilitacyjny, Domy Pomocy Społecznej bez fachowej opieki pielęgniarek nie mogłyby istnieć. Dziękujemy!
Pomoc dla seniora
Kilkunastu wolontariuszy, kilka godzin pracy i kilkaset paczek z żywnością i środkami czystości spakowane! Dziękujemy w imieniu seniorów, do których teraz dociera spakowana pomoc.
Pomoc dla Szpitala im. J. Dietla
Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla przy ul. Skarbowej 4 w Krakowie to kolejna placówka medyczna, którą objęliśmy wsparciem. Dzięki hojności darczyńców dofinansowaliśmy zakup respiratora, przekazując zebrane na ten cel 40 000...
1% podatku dla chorych i starszych
Pobierz program do rozliczeń z Urzędem Skarbowym i przekaż 1% podatku na pomoc dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.
W niedzielę zaczyna się Tydzień Miłosierdzia
Niedziela Miłosierdzia Bożego to patronalne święto Caritas. Rozpoczyna ona także 76. Tydzień Miłosierdzia. Jego hasłem są słowa kard. S. Wyszyńskiego "Miłosierdziem budujemy Kościół Boży".
Wielkanoc 2020
Na zbliżający się czas wielkanocnego świętowania przyjmijmy życzenia radości i niezawodnej nadziei.
Pomóż seniorom!
Pomóż nam sfinansować paczki żywnościowe dla seniorów i osób niepełnosprawnych z terenu archidiecezji krakowskiej.
Zebraliśmy pieniądze na zakup respiratora!
Szpital im. Żeromskiego w Nowej Hucie, który jako pierwszy w Krakowie zmierzył się z epidemią COVID - 19, otrzyma 100 tysięcy złotych na zakup respiratora. Dzięki Waszym wpłatom osiągnęliśmy zamierzony cel!
Biedronka pomaga najuboższym seniorom
250 starszych osób w bardzo trudnej sytuacji finansowej z naszej diecezji otrzyma pomoc w ramach programu "Na codzienne zakupy", finansowanego przez Fundację Biedronki.
Caritas pomaga bez przerwy
Nie możemy przestać pomagać osobom najuboższym, których sytuacja teraz dodatkowo się skomplikowała. "Słuchamy Pana Boga. Dopóki jesteśmy zdrowi i damy radę, będziemy pracować" - mówi s. Leokadia

1
2
3
4
5
6
7
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę