chleb
Aktualności
16 sierpnia Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu
W niedzielę 16 sierpnia będziemy się modlić za ofiary katastrofy w Bejrucie, a przed kościołami odbędą się zbiórki na pomoc dla poszkodowanych.
Sierpniowe warsztaty POPŻ
W sierpniu odbędą się kolejne warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Realizujemy je na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Dzieci potrzebują "Skrzydeł"
W ubiegłym roku szkolnym 61 dzieci z archidiecezji krakowskiej w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej i losowej otrzymywało pomoc w ramach programu "Skrzydła".
Pomoc dla powodzian
W ostatnich dniach nasza diecezja została po raz kolejny doświadczona lokalnymi powodziami i podtopieniami. Jak w poprzednich latach Caritas Archidiecezji Krakowskiej przychodzi z konkretną pomocą poszkodowanym.
Zapraszamy na lipcowe warsztaty POPŻ
Zapraszamy na lipcowe warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Warsztaty realizujemy na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Pomóżmy powodzianom!
W niedzielę 5 lipca w kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień, które nawiedziły m.in. Małopolskę.
W środę wspominamy patrona Caritas
17 czerwca przypada wspomnienie św. Brata Alberta, patrona Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Biuro Caritas i Punkt Socjalny będą nieczynne.
Zapraszamy na czerwcowe warsztaty
Zapraszamy na kolejne warsztaty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Warsztaty realizujemy na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznych środków ostrożności.
Dyrektor Caritas przewodniczył Mszy św. w Łagiewnikach
"Żądam od ciebie uczynków miłosierdzia" - słowa Jezusa do s. Faustyny przypomniał dziś w homilii w Łagiewnikach dyrektor krakowskiej Caritas ks. Andrzej Kamiński.
Warsztaty POPŻ wracają
Powoli i ostrożnie rozpoczynamy realizację warsztatów związanych z realizacją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Po ogłoszeniu stanu epidemii realizowanie działań towarzyszących zostało zawieszone.

1
2
3
4
5
6
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę