Aktualności
XVII Zbiórka żywności Caritas już w piątek i sobotę
Ponad tysiąc wolontariuszy w prawie stu sklepach będzie zbierać w ten piątek i sobotę żywność do świątecznych paczek dla ubogich. Zbiórka jest tym ważniejsza, że wciąż nie ruszyła tegoroczna edycja Programu Operacyjnego Pomoc...
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
Każda zapalona świeca to dar, który trafi do dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Będą to ufundowane obiady, wakacje, pomoc w leczeniu, wsparcie w placówkach, które prowadzimy.
Grudniowe warsztaty z Programu Pomocy Żywnościowej
Zapraszamy na grudniowe warsztaty dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, finansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Wyobraźnia miłosierdzia w Łapszach Niżnych
15 listopada s. Lidia - koordynator wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej odwiedziła Szkolne Koło Caritas nr 58 w Łapszach Niżnych.
Rozpoczynamy warsztaty z Programu Pomocy Żywnościowej
Rozpoczynamy organizację warsztatów dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, finansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Seniorzy wyjechali do Chochołowa i Ludźmierza
W ramach projektu "Seniorze wyjdź z domu!" 14 listopada seniorzy z Niedźwiedzia i Tenczyna wybrali się wraz z wolontariuszami do Chochołowa i Ludźmierza.
Ruszają zapisy na ferie zimowe
Rozpoczynają się zapisy na ferie organizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Milówce w terminie 27.01 do 3.02. 2020 r.
protokół postępowania o udzielenie zamówienia
W załączniku publikujemy skan protokołu postępowania o udzielenie zamówienia w sprawie dostawy i montażu dźwigu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych o napędzie elektrycznym dla DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ...
Spotkanie opiekunów i asystentów SKC
23 października 2019 r. w Krakowie odbyła się doroczna konferencja opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Wzięło w niej udział ponad 40 osób.
ZAPYTANIE OFERTOWE
Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę i montaż dźwigu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach

1
2
3
4
5
6
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę