Aktualności
Świętowaliśmy 30-lecie
Caritas jest zawsze czymś więcej, niż zwyczajną działalnością. Jak nauczał nas Paweł Apostoł: "Gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże..."...
Koordynatorka Caritas Betania nominowana do Osobowości Roku
Dorota Gabryś, koordynatorka Parafialnego Zespołu Caritas "Betania" w Myślenicach została nominowana do plebiscytu "Osobowość Roku 2019" organizowanego przez Gazetę Krakowską.
1% podatku dla chorych i starszych
Już można pobrać program do rozliczeń z Urzędem Skarbowym. W tym roku także zbieramy środki z 1% na pomoc dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.
Styczniowe warsztaty z Programu Pomocy Żywnościowej
Zapraszamy na styczniowe warsztaty dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, finansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Świętujcie z nami 30-lecie Caritas Archidiecezji Krakowskiej
Serdecznie zapraszamy na obchody uroczystości 30-lecia reaktywacji Caritas Archidiecezji Krakowskiej, które odbędą się w sobotę 18 stycznia 2020 r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach.
Bezdomni, ubodzy i samotni spotkali się na wigilii
Cudowne wydarzenie, które sprawiło, że świat stał się inny, lepszy - mówił abp Marek Jędraszewski podczas tradycyjnej wigilii dla osób bezdomnych, ubogich i samotnych przygotowywanej przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa podprogram 2019
Rozpoczęło się wydawanie żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, podprogram 2019.
Jutro wigilia dla bezdomnych, ubogich i samotnych
Kolejny dzień trwają przygotowania do wigilijnego spotkania dla osób bezdomnych, ubogich i samotnych, organizowanego przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Wigilia odbędzie się w Starej Zajezdni w Krakowie przy ul. św....
W Wigilię biuro Caritas nieczynne
We wtorek 24 grudnia biuro Caritas Archidiecezji Krakowskiej będzie zamknięte. Tego dnia Caritas organizuje Wigilię dla Bezdomnych, Samotnych i Ubogich.
Co byśmy zrobili bez wolontariuszy?
Bez Was, kochani, byłoby po prostu smutniej i bardziej szaro. Wszystkiego najlepszego nie tylko na dziś, Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ale na każdy dzień!

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę