Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Serdecznie zapraszamy na konferencję dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas, która odbędzie się 23.10.2019 w Krakowie.
Niech będzie szkołą miłości i dobroci
3 października abp Marek Jędraszewski otworzył i poświęcił budynek Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym przy ul. Średniawskiego 35 w Myślenicach.
Nowa siedziba Stacji Opieki w Myślenicach
Serdecznie zapraszamy na uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej siedziby Stacji Opieki Caritas w Myślenicach przy ul. Średniawskiego 35 w czwartek 3.10.2019 o godz. 16.00.
Jubileusz DPS Caritas w Zatorze
"Nie można kochać Boga, nie służąc biednym i potrzebującym" - powiedział abp Marek Jędraszewski, przewodnicząc Mszy św. z okazji 25-lecia ośrodków Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Zatorze 17.09.2019 r.
Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
W piątek 20 września b.r. Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają osoby chore i niepełnosprawne, oraz tych, którzy im pomagają na pielgrzymkę do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.
Radość wolontariatu
W dniach 6 - 8.09.19 w ośrodku Caritas w Zakrzowie odbyły się tegoroczne rekolekcje wolontariuszy. Rekolekcje "Ewangelia w codzienności - radość wolontariatu" prowadził ks. Marcin Stasiowski CM.
Przybory szkolne pojechały z Krakowa na Ukrainę
Przybory szkolne zebrane w ramach akcji "Tornister pełen uśmiechów" pojechały do Halicza, Jezupola, Zaleszczyk i Sambora na Ukrainie. Wczoraj odebrał je z biura Caritas proboszcz z Halicza Ks. Jacek Waligóra.
Wakacyjna Akcja Caritas zakończona
Lato dobiega końca, pozostały wspomnienia po beztroskich chwilach. Kto zdecydował się na wakacje z Caritas Archidiecezji Krakowskiej, z pewnością się nie nudził.
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 6 - 8.09.2019 r.
Podsumowaliśmy Podprogram Pomocy Żywnościowej 2018
Od sierpnia 2018 do czerwca 2019 Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizowała Podprogram 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

...