chleb
Aktualności
Pomoc dla powodzian
W środę 21 lipca dyrektor Caritas Archidiecezji Krakowskiej przekaże zapomogi najbardziej poszkodowanym mieszkańcom Głogoczowa i Krzyszkowic.
Caritas dla ofiar pożaru
21 czerwca Caritas przekazała żywność, nową odzież, pościel, koce i ręczniki dla rodzin poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej oraz zapomogi w wysokości 5000 PLN dla rodzin, które straciły dach nad głową.
Pomoc dla powodzian
W ostatnich dniach nasza diecezja została po raz kolejny doświadczona lokalnymi powodziami i podtopieniami. Jak w poprzednich latach Caritas Archidiecezji Krakowskiej przychodzi z konkretną pomocą poszkodowanym.
Pomóżmy powodzianom!
W niedzielę 5 lipca w kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień, które nawiedziły m.in. Małopolskę.
Apel o pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice
Z apelem o wsparcie dla dotkniętych skutkami ostatnich nawałnic, zwrócił się przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.
Solidarni z Aleppo
Od dziś do niedzieli przy kościele Mariackim w Krakowie w godz. 10.00 - 18.00 dyżurować będą pracownicy i wolontariusze Caritas, udzielając informacji o sytuacji mieszkańców Aleppo i kwestując na pomoc dla nich.
300 000 PLN dla Nepalu
Dzięki ofiarom składanym podczas zbiórki w parafiach, która odbyła się 10 lub 17 maja krakowska Caritas przesłała 300 000 PLN na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu do Caritas Polska, która zajmuje się...
Zbiórka na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi
W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi w Nepalu kard. Stanisław Dziwisz prosi diecezjan o modlitwę w ich intencji oraz o zorganizowanie w parafiach zbiórki do puszek na pomoc...
Pomoc dla poszkodowanych w Nepalu
Caritas Polska przekazała kwotę 30 000 Euro na pierwszą pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Jednocześnie trwa zbiórka środków finansowych, które zostaną przekazane na działania ratownicze i aprowizacyjne dla...
Kolejna pomoc dla powodzian
Kard. S. Dziwisz przekazał 200 tys. zł. na pomoc dla poszkodowanych. To pieniądze ze zbiórek w parafiach archidiecezji krakowskiej przez ostatnie dwie niedziele. Rodziny potrzebujące pomocy wytypowali wspólnie przedstawiciele...

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
Wielkanocna Akcja Caritas
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę