Aktualności
Program warsztatów żywnościowych - marzec
W marcu 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności dla odbiorców pomocy...
Warsztaty POPŻ luty 2018
W lutym 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Warsztaty POPŻ styczeń 2018
Kontynuujemy w 2018 r. prowadzenie warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Grudniowe warsztaty POPŻ 2017
W grudniu odbyły się kolejne Warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Warsztaty POPŻ listopad
Warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności...
Warsztaty POPŻ 2017 - październik
Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej zrealizował w październiku warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Szkolenie z programu Pomocy Żywnościowej
W dniach 19-20 września 2017 roku pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej współpracujących z Punktem Socjalnym Caritas Archidiecezji Krakowskiej wzięli udział w szkoleniu z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
Nowe warsztaty POPŻ 2017
21 września w Rabie Wyżnej odbyły się pierwsze warsztaty z nowej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2017. Kolejne miały miejsce 23 września w Tenczynie.
Wydawanie żywności z Podprogramu 2017 POPŻ
31 sierpnia ruszyły pierwsze dostawy żywności Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Pomoc żywnościowa bez białych plam
Jesteśmy pierwszym województwem w kraju, w którym Programem Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 objęte zostały wszystkie gminy

1
2

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę