Aktualności
Rozpoczynamy warsztaty z Programu Pomocy Żywnościowej
Rozpoczynamy organizację warsztatów dla uczestników Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, finansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Skierowania do Programu Pomocy Żywnościowej do końca grudnia!
Prosimy osoby zainteresowane pomocą żywnościową o dostarczenie skierowań do Programu Pomocy Żywnościowej wystawionych przez Ośrodki Pomocy Społecznej do końca grudnia do Punktu Socjalnego w Brzegach.
Podsumowaliśmy Podprogram Pomocy Żywnościowej 2018
Od sierpnia 2018 do czerwca 2019 Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizowała Podprogram 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.
Zapraszamy na majowe warsztaty
Serdecznie zapraszamy odbiorców pomocy żywnościowej na organizowane dla nich warsztaty ekonomiczne, gastronomiczne, zdrowego żywienia i niemarnowania żywności.
Kwietniowe warsztaty dla odbiorców pomocy żywnościowej
W ramach Podprogramu 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa realizujemy warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i niemarnowania żywności.
Punkt Socjalny zaprasza na warsztaty w marcu
W marcu Caritas realizuje kolejne warsztaty gastronomiczne, zdrowego żywienia, ekonomiczne i niemarnowania żywności dla odbiorców pomocy żywnościowej.
Warsztaty w lutym 2019
W lutym w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa krakowska Caritas planuje warsztaty w Łapanowie, Wierzchosławicach i Wieliczce.
Punkt Socjalny zaprasza na styczniowe warsztaty
Każdy odbiorca pomocy żywnościowej w trakcie trwania programu może skorzystać z warsztatów, które są obowiązkowym elementem Podprogramu 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa
Caritas zaprasza na grudniowe warsztaty
Zapraszamy osoby biorące udział w Programie Pomocy Żywnościowej na bezpłatne warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i przeciwdziałania marnowaniu żywności.
Warsztaty POPŻ w listopadzie
W trakcie realizowania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na organizowane w ramach działań towarzyszących warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i zapobiegające...

1
2
3
4

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę