chleb
Aktualności
UWAGA! Wydawanie żywności POPŻ 2017 zakończone
Wraz z końcem maja Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Brzegach kończy wydawanie żywności z Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
Wielicki Dzień Dziecka z Caritas
Dmuchane zamki, malowanie buzi, bańki mydlane i wata cukrowa - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla dzieci z okazji Wielickiego Dnia Dziecka, który odbył się 27 maja br. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne...
Żółty Talerz zaspokaja dziecięce apetyty
To już piąty miesiąc realizacji II edycji Programu Kulczyk Foundation pn. "Żółty Talerz", dzięki któremu dzieci z naszych placówek nie muszą już poskramiać swoich apetytów.
Wakacyjna Akcja Caritas 2018
Od 10 kwietnia rozpoczynają się zapisy dzieci na kolonie organizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Caritas zaprasza na Wielicki Dzień Dziecka
Serdecznie zapraszamy na Wielicki Dzień Dziecka, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 maja w "Solnym Mieście".
Warsztaty POPŻ w maju 2018 r.
W maju 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie kolejnych warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności. Adresatami...
Terapeuta zajęciowy poszukiwany!
Warsztat Terapii Zajęciowej w Odrowążu poszukuje terapeuty zajęciowego
Spotkaliśmy się w Łagiewnikach
W sobotę 14 kwietnia 2018 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas.
Ewa gotuje z Caritas
Jedne z warsztatów kulinarnych w ramach Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa poprowadziła Ewa Wachowicz w ośrodku Caritas w Brzegach.
Szukamy terapeuty zajęciowego
Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Filipowskiej poszukuje instruktora terapii zajęciowej.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę