Aktualności
Jubileusz DPS Caritas w Zatorze
"Nie można kochać Boga, nie służąc biednym i potrzebującym" - powiedział abp Marek Jędraszewski, przewodnicząc Mszy św. z okazji 25-lecia ośrodków Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Zatorze 17.09.2019 r.
Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
W piątek 20 września b.r. Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają osoby chore i niepełnosprawne, oraz tych, którzy im pomagają na pielgrzymkę do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.
Radość wolontariatu
W dniach 6 - 8.09.19 w ośrodku Caritas w Zakrzowie odbyły się tegoroczne rekolekcje wolontariuszy. Rekolekcje "Ewangelia w codzienności - radość wolontariatu" prowadził ks. Marcin Stasiowski CM.
Przybory szkolne pojechały z Krakowa na Ukrainę
Przybory szkolne zebrane w ramach akcji "Tornister pełen uśmiechów" pojechały do Halicza, Jezupola, Zaleszczyk i Sambora na Ukrainie. Wczoraj odebrał je z biura Caritas proboszcz z Halicza Ks. Jacek Waligóra.
Wakacyjna Akcja Caritas zakończona
Lato dobiega końca, pozostały wspomnienia po beztroskich chwilach. Kto zdecydował się na wakacje z Caritas Archidiecezji Krakowskiej, z pewnością się nie nudził.
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 6 - 8.09.2019 r.
Podsumowaliśmy Podprogram Pomocy Żywnościowej 2018
Od sierpnia 2018 do czerwca 2019 Caritas Archidiecezji Krakowskiej realizowała Podprogram 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.
Zielona strefa wypoczynku
25 lipca br. została otwarta Letnia Kawiarenka Seniora przy Campus Misericordiae w Brzegach k. Wieliczki. Będzie służyć podopiecznym Ośrodka do odpoczynku i organizacji wydarzeń kulturalnych.
Drugie życie ubrań
"Nie wyrzucaj zbędnych ubrań, oddaj je potrzebującym" - pod takim hasłem trwa zbiórka używanej odzieży w wybranych "Biedronkach". Czyszczenie rzeczy bierze na siebie producent odplamiaczy Vanish, a Caritas...
Tornister Pełen Uśmiechów
Ze względu na pomoc, którą otrzymują dzieci w Polsce, postanowiliśmy, że zebrane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej artykuły szkolne przekażemy dzieciom zza naszej wschodniej granicy.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę