chleb
Aktualności
Wychowawcy na ferie plinie poszukiwani!
Poszukujemy wychowawców - wolontariuszy na zimowisko organizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Milówce w terminie 27.01 do 3.02. 2020 r.
protokół postępowania o udzielenie zamówienia
W załączniku publikujemy skan protokołu postępowania o udzielenie zamówienia w sprawie dostawy i montażu dźwigu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych o napędzie elektrycznym dla DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ...
Spotkanie opiekunów i asystentów SKC
23 października 2019 r. w Krakowie odbyła się doroczna konferencja opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Wzięło w niej udział ponad 40 osób.
ZAPYTANIE OFERTOWE
Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę i montaż dźwigu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach
Skierowania do Programu Pomocy Żywnościowej do końca grudnia!
Prosimy osoby zainteresowane pomocą żywnościową o dostarczenie skierowań do Programu Pomocy Żywnościowej wystawionych przez Ośrodki Pomocy Społecznej do końca grudnia do Punktu Socjalnego w Brzegach.
Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Serdecznie zapraszamy na konferencję dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas, która odbędzie się 23.10.2019 w Krakowie.
Niech będzie szkołą miłości i dobroci
3 października abp Marek Jędraszewski otworzył i poświęcił budynek Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym przy ul. Średniawskiego 35 w Myślenicach.
Nowa siedziba Stacji Opieki w Myślenicach
Serdecznie zapraszamy na uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej siedziby Stacji Opieki Caritas w Myślenicach przy ul. Średniawskiego 35 w czwartek 3.10.2019 o godz. 16.00.
Jubileusz DPS Caritas w Zatorze
"Nie można kochać Boga, nie służąc biednym i potrzebującym" - powiedział abp Marek Jędraszewski, przewodnicząc Mszy św. z okazji 25-lecia ośrodków Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Zatorze 17.09.2019 r.
Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
W piątek 20 września b.r. Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają osoby chore i niepełnosprawne, oraz tych, którzy im pomagają na pielgrzymkę do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę