Diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych
Transmisja Mszy św: kliknij TUTAJ

Tradycyjnie w piątek 17 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego odbędzie się diecezjalna pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych oraz tych, którzy im pomagają do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.

Msza św., której przewodniczyć będzie Metropolita Krakowski ks. abp Marek Jędraszewski rozpocznie się o godz. 11.30. Przed Mszą św. Droga Krzyżowa na Placu św. Jana Pawła II o godz. 11.00 i możliwość spowiedzi św. Po Mszy św. Ojcowie Cystersi zapraszają na tradycyjny poczęstunek.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału osobiście w pielgrzymce, zapraszamy do łączenia się z uczestnikami za pośrednictwem transmisji w Internecie. Msza św. o godz. 11.30 transmitowana będzie na stronie https://pallotti.fm/.

Serdecznie zapraszamy!

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-16 » Pozostałe aktualności