Diecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych 18.09.2020 także w Internecie

Tradycyjnie w piątek 18 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego, odbywa się pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych, oraz tych, którzy im pomagają, do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie–Mogile.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, prosimy o rozważenie, czy brać udział osobiście w pielgrzymce, czy łączyć się za pośrednictwem transmisji w Internecie. Msza św. o godz. 11.30 transmitowana będzie na stronie https://pallotti.fm/.

Mszy św. przewodniczyć będzie Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej ks. dr Dariusz Raś. Dla tych, którzy zdecydują się na przyjazd, przed Mszą św. Droga Krzyżowa na Placu św. Jana Pawła II o godz. 11.00 i możliwość spowiedzi św. Następnie Ojcowie Cystersi zapraszają na tradycyjny poczęstunek.

DATA PUBLIKACJI: 2020-09-14 » Pozostałe aktualności