Pomóż seniorom!
Caritas Archidiecezji Krakowskiej wspiera osoby starsze i niepełnosprawne w trudnej sytuacji materialnej, które obecnie nie mogą wychodzić ze swoich domów.

Przekazaliśmy już 280 paczek z żywnością i środkami czystości dla seniorów, które  sfinansowaliśmy ze środków z Caritas Polska. W ramach akcji #Pomoc dla Seniora Caritas Polska przekazała nam na ten cel 25000 zł.

Dzięki wsparciu Kulczyk Foundation pomoc uzyskało też 100 rodzin podopiecznych placówek wsparcia dziennego, które prowadzimy.

Ponadto terapeuci środowiskowych domów samopomocy pomagają rodzinom osób niepełnosprawnych intelektualnie. Kuchnia św. Brata Alberta przy ul. Dietla 48 w Krakowie wydaje ciepły posiłek osobom bezdomnym i w trudnej sytuacji materialnej.

Staramy się dotrzeć do jak największej grupy osób, ale bez Waszej pomocy jest to wciąż niewystarczające. To trudny czas dla osób schorowanych i starszych, które muszą zostać w domach. Chcemy choćby paczką z produktami codziennej potrzeby wnieść pod dachy domów trochę nadziei i otuchy.

Pomóż i Ty!

Konto:
Bank Spółdzielczy Rzemiosła
97 8589 0006 0000 0011 1197 0075
z dopiskiem „Pomoc dla seniora”

 

Pamiętajmy o osobach w swojej najbliższej okolicy! Pomóż swoim sąsiadom bezpośrednio, jeśli tylko możesz. Nie bądź obojętny/a!


DATA PUBLIKACJI: 2020-04-09 » Pozostałe aktualności
Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę