Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Bardzo serdecznie zapraszam  na konferencję  dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

TERMIN: 23.10.2019

MIEJSCE: Dom Prowincjalny Sióstr Miłosierdzia ul. Warszawska 8, Kraków. (Dla osób, które przyjadą samochodem - wjazd przez bramę przy ul. Warszawskiej 6 - Przedszkole Sióstr Miłosierdzia).

Z wyrazami szacunku i zapewnieniem o pamięci w modlitwie

S. Lidia Lupa SM

Koordynator ds. wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej

·        Bardzo proszę o potwierdzenie udziału do 20 października:  SMS na tel. kom. 604 95 44 55  lub e-mail: llupa@caritas.pl w celu zamówienia odpowiedniej liczby posiłków.

PLAN  KONFERENCJI

1400 – 1455 - Przyjazd i rejestracja uczestników

·       potwierdzenie delegacji

·       wypełnianie ankiety aktualizacyjnej

·       podpisywanie umów wolontaryjnych i zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku (RODO)

1500 - Nabożeństwo Różańcowe, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty

1530 - Ciepły posiłek

16 00 - Konferencja „Jak trwać przy Jezusie w zabieganej codzienności”, s. Małgorzata Słomka SM  (prowadzi Dom Rekolekcyjno- Wypoczynkowy w Piwnicznej Zdroju, była 10 lat na misjach na Magadanie w Rosji)

1715 - Regulaminy SKC - dostosowanie do obecnego Prawa Oświatowego i zmienionej Ustawy o Systemie Oświaty, s. Lidia Koordynator Wolontariatu.

DATA PUBLIKACJI: 2019-10-11 » Pozostałe aktualności