XXVII Światowy Dzień Chorego

11 lutego 2019 roku, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXVII Światowy Dzień Chorego, pod hasłem "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie (Mt 10,8)".

Krakowskie główne obchody XXVII Światowego Dnia Chorego odbędą się w Bazylice Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, a przewodniczyć im będzie ks. abp Marek Jędraszewski. Gorąco zapraszamy do Łagiewnik osoby chore, niepełnosprawne i starsze oraz wszystkich, którzy poprzez swoją pracę służą człowiekowi choremu.

O godz. 11:30 zapraszamy na wspólne przygotowanie do Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 12:00. W czasie Mszy Świętej wszyscy chętni chorzy i starsi uczestnicy obchodów otrzymają sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy zapraszamy uczestników na ciepłą herbatę do Domu Duszpasterskiego.

DATA PUBLIKACJI: 2019-02-04 » Pozostałe aktualności