Wolontariusze Caritas spotkali się na rekolekcjach

Członkowie Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych przyjechali na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie. Miniony weekend 7 -  9 września 2018 był czasem wspólnej modlitwy i dzielenia się doświadczeniami. Rekolekcje, których tematem był Dekalog, poprowadził ks. Benedykt Flasiński CM. Uczestnicy spotkali się też z nowym z dyrektorem Caritas Archidiecezji Krakowskiej, ks. Andrzejem Kamińskim.

Oprócz modlitwy i rozważań uczestnicy rekolekcji mieli czas na wspólne spotkania, rozmowy i warsztaty poświęcone swojej pracy. Wspólnie spędzony czas sprzyjał nawiązaniu nowych znajomości i wymianie doświadczeń. Siostra Lidia Lupa SM - koordynatorka wolontariatu krakowskiej Caritas przybliżyła też uczestnikom historię Cudownego Medalika.

Gorąco dziękujemy za udział!

DATA PUBLIKACJI: 2018-09-24 » Pozostałe aktualności
» grupowe.jpg [3.81 MB]