Trwają zapisy na ferie 2018
  Zapraszamy dzieci i młodzież na niezapomniane ferie! Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd 16 - 22 lutego do Zboisk koło Sanoka

MIEJSCE: Zboiska k./Sanoka

Ośrodek Wypoczynkowo- Rekolekcyjny Caritas Archidiecezji Przemyskiej

CZAS:  16- 22 luty 2018

WIEK: 9-13 lat

ZGŁOSZENIE:

1. Podanie należy pobrać ze strony internetowej Caritas Archidiecezji Krakowskiej lub z Centrum Wolontariatu Caritas przy ul Ossowskiego 5 w Krakowie.

2. Wypełnione podanie wraz z zaliczką 50 zł należy złożyć w Centrum Wolontariatu. Dziecko zostaje wpisane na listę zgłoszeniową i zostaje wydana Karta Kolonijna.

3. Do 25 stycznia należy dostarczyć wypełnioną Kartę Kolonijną wraz z potwierdzeniem całości wpłaty.

4. Dziecko zostaje zapisane na LISTĘ WYJAZDOWĄ TYLKO po dostarczeniu potwierdzenia całości wpłaty oraz prawidłowo wypełnionej Karty Kolonijnej.

ODPŁATNOŚĆ: 400 zł

ZNIŻKI:

1. Członkowie Szkolnych Kół Caritas: 350 zł

2. Dzieci członków Parafialnych Zespołów Caritas: 350 zł

3. Rodziny wielodzietne ( powyżej 2 dzieci): 350 zł

Dodatkowe informacje: Koordynator Wolontariatu: 604 954 455

Dyżury Centrum Wolontariatu zamieszczone są w zakładce Wolontariat/ godziny otwarcia.

W programie przewidziane jest  zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku oraz Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, a także  atrakcyjne gry i zabawy.

Zapraszamy!

DATA PUBLIKACJI: 2018-01-09 » Pozostałe aktualności