chleb
Aktualności
Informacja o rozstrzygnięciu przetargu
Publikujemy informację o rozstrzygnięciu przetargu na zakup samochodu 9-miejscowego do przewozu osób niepełnosprawnych.
Zawieszenie działalności placówek dziennego pobytu dla osób starszych i niepełnosprawnych
Decyzją Wojewody Małopolskiego od jutra, tj. 16 października 2020 zawieszona zostaje działalność wszystkich placówek dziennego pobytu dla osób starszych i niepełnosprawnych do odwołania.
Czekamy na wspomnienia o św. Janie Pawle II
Do końca października przedłużyliśmy termin nadsyłania wspomnień związanych z osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II na konkurs, skierowany do seniorów z terenu Archidiecezji Krakowskiej. Powstanie z nich "Album Dobrych...
Przetarg nieograniczony na zakup samochodu
Caritas Archidiecezji Krakowskiej ogłasza przetarg nieograniczony na zakup samochodu 9-miejscowego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Odrowążu.
XVIII Zbiórka Żywności Caritas 25 i 26 września
W dniach 25 - 26 września odbędzie się XVIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności, organizowana zamiast wiosennej zbiórki, która została odwołana z powodu epidemii. Wrzuć coś do kosza!
Szukamy osób do prowadzenia placówki dla dzieci typu rodzinnego
Zapraszamy do kontaktu rodziny zainteresowane prowadzeniem Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Rodzinnego i stworzeniem nowego domu dla dzieci, które domu zostały pozbawione.
Diecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych 18.09.2020 także w Internecie
Tradycyjnie w piątek 18 września b.r., na zakończenie oktawy Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego, odbywa się pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych do Sanktuarium w Krakowie-Mogile.
Warsztaty POPŻ we wrześniu
Ze względu na przedłużenie Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa we wrześniu kontynuujemy warsztaty dla uczestników programu.
Przeprowadzka krakowskiej Stacji Opieki Caritas
We wrześniu przy ul. Żywieckiej 16 w Krakowie rozpoczyna działalność Stacja Opieki Caritas. Stacja świadczy pomoc pielęgniarską i usługi rehabilitacyjne dla mieszkańców Krakowa.
Krakowskie placówki dziennego pobytu zawieszają działalność
Niestety za polecenie Wojewody Małopolskiego nasze krakowskie placówki wsparcia dziennego dla seniorów, dzieci i osób niepełnosprawnych muszą zostać zamknięte od 2 do 13 września.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę