Aktualności
18 stycznia rozpoczynamy wydawanie żywności z POPŻ
18 stycznia rozpoczynamy wydawanie żywności z Podprogramu 2020 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Podsumowaliśmy świąteczną pomoc najuboższym
Nie można było zrobić przedświątecznej zbiórki żywności i tradycyjnej wigilii, ale pomoc i tak trafiła do potrzebujących.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
W tym trudnym czasie niepewności, ograniczeń i samotności wielu z nas, prosimy o przyjęcie serdecznych życzeń radości, pokoju i niezawodnej nadziei.
Gorący posiłek na wynos i paczki dla najuboższych w Wigilię
Z powodu pandemii i zakazu zgromadzeń krakowska Caritas nie może zorganizować tradycyjnej Wigilii dla najuboższych, ale przygotowuje dla nich gorącą zupę grzybową i paczki z żywnością.
Świeca Caritas na pomoc dzieciom
Od niedzieli 29 listopada przez cały Adwent trwać będzie Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Niech i w tym trudnym roku świeca Caritas stanie na Waszym wigilijnym stole, jako symbol wsparcia bezbronnych.
Seniorzy czekają na świąteczną pomoc
Grudniowa zbiórka żywności odwołana. Pomóżcie nam przekazać świąteczne paczki dla najuboższych seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych!
Respirator dla Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie
W poniedziałek krakowska Caritas przekazała respirator transportowy dla Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Krakowie. Zakupiony przez Caritas Polska respirator odebrał z rąk dyrektora Caritas Archidiecezji...
W niedzielę IV Światowy Dzień Ubogich
"Zawsze spotkanie osoby ubogiej jest dla nas wyzwaniem i pytaniem. Co możemy zrobić, aby wyeliminować lub przynajmniej zmniejszyć jej marginalizację i cierpienie?" - pyta papież Franciszek.
Nowy samochód dla osób niepełnosprawnych
Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Odrowążu (Gmina Czarny Dunajec) będą transportowani na zajęcia nowym samochodem, w pełni dostosowanym do przewodu osób niepełnosprawnych.
Artyści z WTZ Odrowąż nagrodzeni
Artyści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Odrowążu zajęli I miejsca w dwóch kategoriach wojewódzkiego etapu tegorocznej edycji Konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych. W konkursie brały udział 243 prace z 66 placówek z całej...

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
spiżarnia Caritas pomoc niemarnowanie żywności
pomoc żywność
na górę