chleb
Aktualności
Warsztaty POPŻ 2017 - październik
Najbliższe warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności...
Poszukujemy terapeuty zajęciowego i kierownika ŚDS
Caritas Archidiecezji Krakowskiej poszukuje do pracy terapeutę zajęciowego oraz kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Filipowskiej.
Światowy Dzień Osób z Chorobą Alzheimera
21 września, w Światowy Dzień Osób z Chorobą Alzheimera, w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera prowadzonym przez Caritas odbył się Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematyką pracy z chorymi...
Szkolenie z programu Pomocy Żywnościowej
W dniach 19-20 września 2017 roku pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej współpracujących z Punktem Socjalnym Caritas Archidiecezji Krakowskiej wzięli udział w szkoleniu z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
Nowe warsztaty POPŻ 2017
21 września w Rabie Wyżnej odbyły się pierwsze warsztaty z nowej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2017. Kolejne miały miejsce 23 września w Tenczynie.
Wolontariusze PZC spotkali się w Zakrzowie
70 osób z 24 parafii archidiecezji krakowskiej wzięło udział w corocznych rekolekcjach Parafialnych Zespołów Caritas, które odbyły się w dniach 15-17 września 2017 r. w Ośrodku Wczasowo - Rekolekcyjnym Caritas w Zakrzowie.
Kromka chleba dla sąsiada
Wystartowała ogólnopolska kampania Caritas Polska - "Kromka Chleba Caritas", w tym roku pod hasłem "Kromka chleba dla sąsiada". Jej celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę dzielenia się, a także...
Ruszyło wydawanie żywności z Podprogramu 2017 POPŻ
31 sierpnia ruszyły pierwsze dostawy żywności Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Diecezjalna pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych 15 września
Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej tradycyjnie zapraszają osoby chore i niepełnosprawne oraz tych, którzy im pomagają, na pielgrzymkę do Sanktuarium w Krakowie–Mogile w piątek w oktawie...
Zapraszamy wolontariuszy na rekolekcje!
Serdecznie zapraszamy członków Parafialnych Zespołów Caritas i Zespołów Charytatywnych na rekolekcje do Ośrodka Wczasowo - Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie w dniach 15 - 17 września.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
wakacje 2017 caritas
1 procent, pit, 1 %
pomoc żywność
na górę