Aktualności
Informacja o rozstrzygnięciu przetargu
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego art. 39 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2010 r. Nr 113 poz. 759 z późn zm) na Zakup autobusu (min. 23...
Informacja o otwarciu ofert
w dniu 21.02.2018 roku o godzinie  10.00 w siedzibie Caritas Archidiecezji Krakowskiej przy ul. Ossowskiego 5 w Krakowie zebrała się Komisja Przetargowa.
WTZ Spytkowice szuka kierowcy autobusu
Warsztat Terapii Zajęciowej w Spytkowicach poszukuje kierowcy autobusu (kat. D z uprawnieniami do przewozu osób).
Jałmużna Wielkopostna 2018
Około 16 tysięcy skarbonek Jałmużny Wielkopostnej trafiło do parafii i szkół archidiecezji krakowskiej. To część z ponad 650 tysięcy skarbonek rozprowadzanych przez Caritas, Diakonię i Eleos w całym kraju.
W niedzielę XXVI Światowy Dzień Chorego
11 lutego 2018 r. obchodzimy XXVI Światowy Dzień Chorego. Krakowskie obchody Dnia Chorego odbędą się w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do miłosierdzia Bożego, a o 15.20...
Ogłoszenie o przetargu
Caritas Archidiecezji Krakowskiej ogłasza przetarg nieograniczony pn. Zakup autobusu (min. 23 + 1) do przewozu osób niepełnosprawnych z przystosowaniem do przewozu minimum dwóch osób na wózkach inwalidzkich.
Warsztaty POPŻ luty 2018
W lutym 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Terapeuta zajęciowy poszukiwany!
Warsztat Terapii Zajęciowej w Odrowążu poszukuje terapeuty zajęciowego
Zmarła ostatnia Zytka
W wieku prawie 103 lat zmarła p. Rozalia Kościółek, ostatnia członkini Stowarzyszenia sług katolickich pod wezwaniem św. Zyty w Krakowie. Pogrzeb odbył się 16 stycznia o godz. 11.00 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
Miłość wyraża się przede wszystkim czynem
O tym, że zawsze w społeczeństwie będą ludzie potrzebujący, choć ich potrzeby z czasem mogą ulec zmianie mówił abp Marek Jędraszewski do wiernych zaangażowanych w Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę