chleb
Aktualności
Szukamy terapeuty zajęciowego
Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Filipowskiej poszukuje instruktora terapii zajęciowej.
Ewa gotuje z Caritas
Jedne z ostatnich warsztatów kulinarnych w ramach Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa poprowadziła Ewa Wachowicz w ośrodku Caritas w Brzegach.
Wakacyjna Akcja Caritas 2018
Od 10 kwietnia rozpoczynają się zapisy dzieci na kolonie organizowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Terapeuta zajęciowy poszukiwany!
Warsztat Terapii Zajęciowej w Odrowążu poszukuje terapeuty zajęciowego
Spotkaliśmy się w Łagiewnikach
W sobotę 14 kwietnia 2018 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas.
Pielgrzymka Caritas już jutro!
W sobotę 14 kwietnia, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, pracownicy i wolontariusze Caritas z całej Polski spotkają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
Warsztaty POPŻ w kwietniu 2018
W kwietniu 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie kolejnych warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Nie marnuj, podziel się!
Kto przesadził za zakupami na Wielkanoc i martwi się, że część jedzenia się zmarnuje, może przekazać je potrzebującym za pośrednictwem Kuchni św. Brata Alberta, ul. Dietla 48 w Krakowie!
25 ton żywności, 51000 baranków i budowa
Nadszedł czas podsumowania akcji przeprowadzonych w Wielkim Poście przez naszą Caritas. Parafialne zespoły Caritas rozprowadziły 51 000 cukrowych baranków i 5345 paschalików. Zebrane ofiary, po odliczeniu kosztów produkcji,...
XIV Zbiórka Żywności już w piątek i sobotę!
886 wolontariuszy w 89 sklepach będzie zbierać artykuły spożywcze w ramach XIV Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności "Tak, pomagam", organizowanej przez Caritas 9 i 10 marca 2018 na terenie archidiecezji krakowskiej....

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę