chleb
Aktualności
Kolejne warsztaty dla odbiorców pomocy żywnościowej
W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Caritas organizuje kolejne warsztaty dla beneficjentów. Odbędą się 19 czerwca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kamionce Wielkiej w godz. 15.00 - 20.00.
Uroczystości ku czci św. Brata Alberta
Caritas Archidiecezji Krakowskiej, której patronem jest św. Brat Albert Chmielowski, została zaproszona 10 czerwca do Sanktuarium Jana Pawła II na główne uroczystości ku czci Świętego.
Biolanic po raz kolejny w akcji!
Pracownicy Firmy Biolanic kolejny raz wsparli swoją wolontaryjną pracą naszą placówkę. 22 maja zaangażowali się w akcję sadzenia drzew i bylin w ogrodzie Rodzinnego Domu Dziecka w Krakowie.
Caritas laureatem konkursu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Caritas Archidiecezji Krakowskiej została laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.
Święto Rodziny Krakowskiej
W niedzielę 21 maja odbyło się szóste Święto Rodziny Krakowskiej, organizowane na Bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. Organizatorzy przygotowali zabawy i konkursy z nagrodami, bezpłatne badania, akcje profilaktyczne i warsztaty...
Rodzinne świętowanie pod Wawelem
Już w niedzielę 21 maja zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w 6. Święcie Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim. Organizatorzy przygotowali zabawy i konkursy z nagrodami, bezpłatne badania i konsultacje...
Caritas w Łagiewnikach
Około 3000 osób z 23 Caritas diecezjalnych spotkało się podczas XIV Pielgrzymki Pracowników i Wolontariuszy Caritas w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.
Zapraszamy na XIV Pielgrzymkę Caritas!
XIV Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach odbędzie się w sobotę 29.04.2017 r.
Trwa 73. Tydzień Miłosierdzia
Pod hasłem "Idźcie i głoście" w Niedzielę Miłosierdzia, 23 kwietnia rozpoczął się 73. Tydzień Miłosierdzia. Jego celem jest budzenie wrażliwości na potrzeby bliźnich.
W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zbiórka na pomoc dla Aleppo
W Niedzielę Bożego Miłosierdzia we wszystkich kościołach w Polsce odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
prawnik porady Caritas Kraków
1 procent, pit, 1 %
pomoc żywność
na górę