chleb
Aktualności
Tytki w dłoń!
Już ponad 6 tysięcy "tytek", czyli papierowych toreb z logo Caritas trafiło do parafii w Archidiecezji Krakowskiej. Ludzie biorę je do domów i przynoszą wypełnione trwałą żywnością dla potrzebujących.
Spotkanie Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Bardzo serdecznie zapraszamy na konferencję organizacyjno-szkoleniową dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Papież Franciszek na Światowy Dzień Ubogich
Warto przeczytać orędzie papieża Franciszka na I Światowy Dzień Ubogich, który ustanowił 19 listopada 2017 r.
Warsztaty POPŻ listopad - zapowiedź
Najbliższe warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności...
Warsztaty POPŻ 2017 - październik
Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej zrealizował w październiku warsztaty z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności.
Znicze z logo Caritas
Jeśli szukając zniczy zobaczycie na nich logo Caritas, to znaczy, że kupując je wspieracie Caritas Archidiecezji Krakowskiej lub Diecezji Przemyskiej. Połączcie pamięć o Zmarłych z pomocą dla żyjących!
Szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej
Uwaga nauczyciele i wychowawcy zainteresowani szkoleniem z zakresu interwencji kryzysowej! wolne miejsca na dwudniowe szkolenie w ramach projektu "Wspieranie szkół i placówek oświatowych w zakresie interwencji...
Dobro procentuje!
We wrześniu Caritas Archidiecezji Krakowskiej zakończyła projekt realizowany wspólnie z Fundacją PKO Banku Polskiego pod hasłem "dobro procentuje".
Poszukujemy terapeuty zajęciowego i kierownika ŚDS
Caritas Archidiecezji Krakowskiej poszukuje do pracy terapeutę zajęciowego oraz kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Filipowskiej.
Światowy Dzień Osób z Chorobą Alzheimera
21 września, w Światowy Dzień Osób z Chorobą Alzheimera, w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera prowadzonym przez Caritas odbył się Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematyką pracy z chorymi...

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
wakacje 2017 caritas
1 procent, pit, 1 %
pomoc żywność
na górę