Aktualności
UWAGA! Wydawanie żywności POPŻ 2017 zakończone
Wraz z końcem maja Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Brzegach kończy wydawanie żywności z Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.
Wielicki Dzień Dziecka z Caritas
Dmuchane zamki, malowanie buzi, bańki mydlane i wata cukrowa - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla dzieci z okazji Wielickiego Dnia Dziecka, który odbył się 27 maja br. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne...
Żółty Talerz zaspokaja dziecięce apetyty
To już piąty miesiąc realizacji II edycji Programu Kulczyk Foundation pn. "Żółty Talerz", dzięki któremu dzieci z naszych placówek nie muszą już poskramiać swoich apetytów.
Caritas zaprasza na Wielicki Dzień Dziecka
Serdecznie zapraszamy na Wielicki Dzień Dziecka, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 maja w "Solnym Mieście".
Warsztaty POPŻ w maju 2018 r.
W maju 2018 r. krakowska Caritas planuje prowadzenie kolejnych warsztatów z zakresu przygotowania posiłków, dietetyki i zdrowego odżywiania się, zarządzania budżetem domowym i zapobiegania marnowaniu żywności. Adresatami...
Terapeuta zajęciowy poszukiwany!
Warsztat Terapii Zajęciowej w Odrowążu poszukuje terapeuty zajęciowego
Spotkaliśmy się w Łagiewnikach
W sobotę 14 kwietnia 2018 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas.
Ewa gotuje z Caritas
Jedne z warsztatów kulinarnych w ramach Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa poprowadziła Ewa Wachowicz w ośrodku Caritas w Brzegach.
Szukamy terapeuty zajęciowego
Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Filipowskiej poszukuje instruktora terapii zajęciowej.
Pielgrzymka Caritas już jutro!
W sobotę 14 kwietnia, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, pracownicy i wolontariusze Caritas z całej Polski spotkają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę