chleb
Aktualności
Warsztaty POPŻ w listopadzie
W trakcie realizowania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na organizowane w ramach działań towarzyszących warsztaty gastronomiczne, ekonomiczne, zdrowego żywienia i zapobiegające...
Mobilna Ambasada Niepodległej w Wieliczce
W poniedziałek 5 listopada Świetlicę św. Kingi w Wieliczce odwiedzili goście z Mobilnej Ambasady Niepodległej, działającej przy Caritas Polska.
Seniorzy z Wieliczki aktywni
28 października 2018 roku uczestnicy Ośrodka Wsparcia - Klubu Samopomocy w Wieliczce odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu oraz Lipnicę Murowaną.
Opiekunowie SKC spotkali się w Krakowie
23 października w Krakowie odbyło się spotkanie opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
20-lecie Stacji Opieki Caritas w Zakopanem
7 października 2018 r. w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Zakopanem pod przewodnictwem ks. Infułata Stanisława Olszówki odprawiono Mszę Świętą dziękczynną z okazji 20. rocznicy istnienia Stacji Opieki Caritas Archidiecezji...
Ruszyło wydawanie żywności z Podprogramu 2018
Rozpoczął się Podprogram 2018 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.
Sprzęt medyczny można wypożyczyć w Wadowicach
Rozpoczęła działalność filia Wypożyczalni Sprzętu Medycznego w Wadowicach. To duże ułatwienie dla osób z tego regionu, chcących skorzystać z wypożyczalni.
Konferencja Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Zapraszamy na Konferencję dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej, która odbędzie się we wtorek 23.10.2018 r. o godz.14.30 w Krakowie.
Nie marnuj żywności!
Kraków był jednym z czterech miast, w których w ramach obchodów pierwszej Niedzieli Świętego Franciszka odbyła się konferencja pt. "Przebudzenie ekologiczne. Krok pierwszy - nie marnuję żywności".
Młodzi liderzy się kształcą
6 października w Krakowie odbyło się kolejne szkolenie liderów wolontariatu z organizacji należących do Małopolskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, zorganizowane przez Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
1 procent, pit, 1 %, OPP
pomoc żywność
na górę