chleb
Aktualności
Apel o pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice
Z apelem o wsparcie dla dotkniętych skutkami ostatnich nawałnic, zwrócił się przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.
Abp Jędraszewski wsparł akcję "Tornister pełen uśmiechów"
Abp Marek Jędraszewski włączył się w akcję Caritas "Tornister pełen uśmiechów". Metropolita Krakowski przygotował wyprawkę szkolną dla dwójki dzieci.
Dziękujemy za Skrzydła!
Prawie sto dzieci z archidiecezji krakowskiej otrzymało w roku szkolnym 2016/2017 pomoc w ramach programu "Skrzydła". Pomoc tę ufundowało ok. 50 zdeklarowanych darczyńców i 3 firmy.
Tornister pełen uśmiechów
Papież Franciszek pobłogosławił rozpoczynającą się akcję Caritas "Tornister pełen uśmiechów", której celem jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów poprzez zaopatrzenie w wyprawki szkolne dzieci i młodzieży z...
Pomoc żywnościowa bez białych plam
Jesteśmy pierwszym województwem w kraju, w którym Programem Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 objęte zostały wszystkie gminy
Informacja dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Ostrowa
Uwaga rodzice dzieci wyjeżdżających na kolonię do Ostrowa na drugi turnus! Wyjazd 2 sierpnia 2017 sprzed Magazynu Caritas "Chleb Miłosierdzia" na terenie Campus Misericordiae, Brzegi 255 o 21.00.
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
W dniu dzisiejszym tj. 19 lipca Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozstrzygnęła konkurs ofert na realizację zadania pn. "Remont konserwatorski elewacji frontowych w kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej 8 w Krakowie".
Solidarni z Aleppo
Od dziś do niedzieli przy kościele Mariackim w Krakowie w godz. 10.00 - 18.00 dyżurować będą pracownicy i wolontariusze Caritas, udzielając informacji o sytuacji mieszkańców Aleppo i kwestując na pomoc dla nich.
202 warsztaty dla odbiorców pomocy żywnościowej
W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Caritas Archidiecezji Krakowskiej zorganizowała w sumie 202 warsztaty dla beneficjentów programu. Wzięło w nich udział ok. 5 000 osób.
Caritas ogłasza konkurs ofert
Caritas Archidiecezji Krakowskiej ogłasza konkurs ofert na zadanie: Remont konserwatorski elewacji frontowych w kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej 8 w Krakowie.

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
wakacje 2017 caritas
1 procent, pit, 1 %
pomoc żywność
na górę