chleb
Aktualności
Zapraszamy na XIV Pielgrzymkę Caritas!
XIV Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach odbędzie się w sobotę 29.04.2017 r.
Trwa 73. Tydzień Miłosierdzia
Pod hasłem "Idźcie i głoście" w Niedzielę Miłosierdzia, 23 kwietnia rozpoczął się 73. Tydzień Miłosierdzia. Jego celem jest budzenie wrażliwości na potrzeby bliźnich.
W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zbiórka na pomoc dla Aleppo
W Niedzielę Bożego Miłosierdzia we wszystkich kościołach w Polsce odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo.
Kolejne warsztaty dla odbiorców pomocy żywnościowej
W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Caritas organizuje kolejne warsztaty dla beneficjentów w Bolesławcu 27.04.17.
Fachowcy pomogą rozliczyć PIT
W wybranych parafiach archidiecezji krakowskiej w marcu i kwietniu profesjonalni doradcy podatkowi udzielają bezpłatnej pomocy w wypełnianiu PIT-ów. Warunkiem skorzystania z pomocy doradców jest chęć przekazania 1% na...
Spotkanie Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas
Serdecznie zapraszamy 25 kwietnia 2017 r. na konferencję organizacyjno-szkoleniową dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Wielkanoc 2017
Drodzy Przyjaciele! Przez swoją śmierć i zmartwychwstanie Jezus otworzył nam bramy miłosierdzia.
XII Zbiórka Żywności już jutro!
Już jutro rozpoczyna się XII Ogólnopolska Zbiórka Żywności "Tak, POMAGAM!", organizowana przez Caritas. 24 i 25 marca wolontariusze zbierać będą produkty, przeznaczone na paczki wielkanocne dla potrzebujących.
Wielkopostna skarbonka miłosierdzia
Tekturowe skarbonki akcji "Jałmużna Wielkopostna" od lat pomagają młodym świadomie przygotowywać się do Wielkanocy poprzez wielkopostne wyrzeczenia i uczynki miłosierdzia.
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020
Caritas Polska po raz kolejny jako jedna z czterech organizacji pozarządowych realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy...

1
2
3
4
5
...

Kategorie
» wakacje
» ogólne
» akcje
skrzydla pomoc dzieci
kwiaty pomoc ślub Caritas
prawnik porady Caritas Kraków
1 procent, pit, 1 %
pomoc żywność
na górę